Lennas Tekstil

Lennas Tekstil, yenilikçi bakış açısı ve müşteri memnuniyeti üzerine kurulan temelleri ile faaliyet gösterdiği her alanda güvenilir, dinamik ve lider bir marka olmayı hedeflemektedir.

Hizmetlerindeki yüksek kalite anlayışı ve devamlılık prensibiyle tutarlılık örneği olmaya ve örnek firmalar tarafından Lennas Tekstil alttaki özellikleriyle tercih edilmeye devam etmektedir.

Rekabete dayalı bir ticaret anlayışının hakim olduğu sektörde, sadece iş ilişkisi içinde bulunduğu firmalarla değil, rakipleriyle de centilmenliğe ve karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kuran Lennas, faaliyet gösterdiği sektöre kaliteli hizmet odaklı yaklaşımıyla katkıda bulunmaktadır. Hizmet kalitesinin doğal refleks olarak yerleşmesini sağlayan tavizsiz uyguladığı müşteri memnuniyeti anlayışıdır.

Üretimde

Yüksek Kalite

Lennas Tekstil, en iyi kalite kumaş ve ürünlerin imalatçısı olması konusundaki uluslararası itibarı ile gurur duymaktadır.

Üründe

Güvenilirlik

Söz verilen termin tarihlerine bağlılığın bizim güvenilirliğimiz ile ilgili itibarımız için dayanak oluşturduğunun farkındayız.

Sürdürülebilir

Sürekli Yenilik

Yenilik sağlamak üzere üretimimizin her bir aşamasında sürekli olarak yaratıcı olmak için çabalamaktayız.

Müşteri İsteklerine Hızlı Yanıt

Kalıcı Değer

Örgü Kumaş Üretimi

Örme kumaş ve jakarlı fantazi örme kumaşlar konusunda faaliyet gösteren firmamız, hem yurtiçi hem de yurtdışında bir çok dünya markasının hem tedarikçisi hem de stratejik ortağı konumundadır.

Konfeksiyon

Modern tesisler, makineler ve ekipmanlar, güvenli, temiz çalışma koşulları yüksek verimlilikle çalışan operatörler yüksek fabrika verimliliğine sahibiz.

Baskı Nakış

Baskı nakış süreçlerinde kullandığımız kimyasallar ve materyaller ürünlerin kullanım ömründe en iyi dayanıklılığı sürdürmek için dikkatle seçeriz.

lennas-tekstil-türkiye-bayrak-kumaş
250000+
(kg) Aylık Üretim
30+
Ülke
300+
Müşteri

İletişim & İrtibat

Adres

Yeşilkent Mh. Gazi Cd. No:27/B 34325 Avcılar / İSTANBUL

Telefon

+90 850 259 56 67